هدایای تبلیغاتی

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از کامپیوتر ها ، دستگاه های موبایل ، تبلت ها و دیگر ابزار های مشابه نیاز به لوازم جانبی این دستگاه ها همه جا احساس می شود . 

فراگیر بودن نیاز به لوازم جانبی (به صورت عمومی )و قیمت مناسب این کالا ها آنان را به گزینه محبوب جهت استفاده در جهت اهداف تبلیغاتی بنگاه ها اقتصادی و شرکت ها تبدیل نموده .  

هدایای تبلیغاتی شرکت نیاکو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ، بهترین انتخاب جهت معرفی خدمات یا کالای شرکت شما می باشد . 

درباره هدایای تبلیغاتی

کارشناسان تبلیغاتی و بازاریابی امروزه به این نتیجه رسیده اند که در بحث تبلیغات هدایای تبلیغاتی یک از بهترین گزینه های پیش رو است. هدایای تبلیفاتی علاوه بر اینکه اسم و نام و یا برند شما را به افراد جدید معرفی میکنند از نظر درونی هم باعث بهتر شدن روابط بین شما و مشتریانتان خواهند شد.به این معنی که با اینکار شما به آنها فهمانده اید که به خاطر خرید خوب از شما و یا رضایت از جنس پیشنهادی شما از آنها قدردانی و یا به آنها پاداش داده اید.اینکار باعث جذب بیشتر آنها و همچنین اعتماد به شما میشود.به علاوه اینکار بیاد آوردن برند شما و ثبت آن در ذهن مشتریانتان را بیمه میکند.

هدایای تبلیغاتی گستره زیادی از هدیه ها  را در بر میگیرد.این هدایای تبلیغاتی می تواند از لیوان و خودکار گرفته شده باشد تا فلش و کارت های حافظه.هر چیزی که بتواند مورد استفاده قرار بگیرد و اسم شما را یاد مصرف کننده بیندازد را می توان جزو هدایای تبلیغاتی در نطر گرفت. ولی نکته اصلی اینجا اینست که باید چه چیزی را به عنوان هدیه انتخاب کنید و بر روی هدایای تبلیغاتی چه چیزی درج کنید.بسته به نوع فعالیت شما و مشتریانتان شما باید با یک مشاوره بهترین گزینه را انتخاب کنید. مثلا اگر در زمینه کامپیوتر و اینترنت و یا سخا افزار فعالیت میکنید میتوانید از فلش های تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی بهره ببرید.زیرا مشتریان شما بیشتر با مباحص ذکر شده سر وکار دارند و کارشان ایجاب میکند که از فلش ها و کار تهای حافظه استفاده بیشتری داشته باشند. به همین صورت شما مطمئن هستید که هر چند وقت یکبار دوباره خدمات شما در ذهن آنها مرور خواهد شد.

همانگونه که قبل تر ذکر شد هدایای تبلیغاتی رابطه محکم تری را بین شما و مشتریانتان ایجاد میکنند. یک یافته جال نشان می دهد که مشتریان شما حتی برای دریافت یک پاداش و یا یک قدر دانی دو برابر بیشتر راغبند که از خدمات شما استفاده کنند.شاید ارزش هدایای تبلیغاتی از نظر مالی بسیار پایین باشد اما همین هدیه می تواند در رونق کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار باشد.به طوری که شما را دو برابر جلوتر از رقیبانتان که از هدایای تبلیغاتی استفاده نمیکنند بندازد.

حال بپردازیم به اینکه چه چیزی باید از اطلاعات شما بر روی هدایای تبلیغاتی قرار بگیرد.می دانید که بسته به نوع هدیه این اطلاعات می تواند متفاوت باشد. ولی در کل اسم شما و خدماتی که می توانید ارائه دهید مهمترین چیز ها می باشد.این کار به شما کمک میک ند تا به کسانی که حتی مشتری شما نیستند با دیدن تبلیغات شما جذب شوند.چه بسا آنها هم به کار شما احساس نیاز بکنند و از این طریق بتوانید آنها را جذب کنید.همچنین می توانید در مواردی که فضا به اندازه ی کافی وجود دارد اطلاعات دیگر مثل اطلاعات تماس را هم در اختیار آنها بگذارید.

امیدواریم این مقاله توانسته باشد شما را بیشتر با بحث هدایای تبلیغاتی آشنا کند.

 

تین کلاینت , هدایای تبلیغاتی

ی